«Гаряча лінія» з питань COVID-19: соціальна взаємодія під час пандемії

Фото

Як вітатися один з одним під час пандемії COVID-19? Найбезпечнішим варіантом, розповідають дослідники з вірусології та інфекційних хвороб Університету Гріффіта, є вітання ліктями.
Уникнення тісного контакту з іншими людьми – один із ключових заходів для запобігання розповсюдженню вірусу. Проте зараз, коли обійми потрібні нам більше, ніж будь-коли раніше, «позбавлення дотику» може вплинути на психічне здоров’я людей.
Разом з тим, як зазначається у Viber-спільноті МОЗ України «Психологічна підтримка», обійми – не єдиний спосіб отримати задоволення від спілкування. Будь-яка соціальна взаємодія піде на користь людям під час пандемії. Іноді достатньо простих телефонних дзвінків близьким, також можна влаштувати онлайн-вечірку з друзями.
Крім цього, допомагає контакт з тваринами. Він надає психічному здоров’ю людини подібну користь, як від обіймів, а також збільшує окситоцин.
Ситуація з протидії поширенню коронавірусу у Миколаївській області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.